Kineziterapeuto konsultacija

Konsultacijos metu įvertinama bendra paciento fizinė ir funkcinė būklė, atliekamas subjektyvus bei objektyvus ištyrimas, surenkama pilna anamnezė, atliekamas manualinis testavimas, pagal esamas problemas ir nusiskundimus parenkami kineziterapiniai ištyrimo metodai siekiant kuo tiksliau identifikuoti problemą bei parinkti tinkamą gydymą.

Kineziterapijos procedūra

Kineziterapijos procedūros metu taikomi akyvos ir pasyvios kineziterapijos metodai pagal paciento problemas ir nusiskundimus: įvairūs gydomieji pratimai, manualinės bei mobilizacinės technikos, elektrostimuliacija.

Manualinė terapija

Manualinė terapija – tai terapija pacientui atliekama terapeuto rankų pagalba. Ši terapija gali būti taikoma įvairioms sąnarių ir raumenų problemoms spręsti, malšinti skausmą ramybės ir judesio metu, atkurti taisyklingą pilnos apimties sąnario ar slankstelio judesio amplitudę, atkurti fiziologinę biomechaniką ir grąžinti judesių laisvumą. Manualinė terapija gali būti taikoma ne tik sutrikimams diagnozuoti bei gydyti, bet ir profilaktiškai – sveikatinimo tikslais.

Kineziologinis teipavimas

Kineziologinis teipas tai tampri, elastinga prie odos prilimpanti juosta. Teipas gali būti naudojamas įvairiais tikslais: siekiant sutvirtinti bei stabilizuoti sąnarius, aktyvuoti raumenis, mažinti skausmą. Teipas pagerina kraujo apytaką veikimo zonoje bei visiškai nevaržo judesių ir leidžia odai laisvai kvėpuoti. Užklijuotas teipas vidutiniškai išbūna 4 – 5 dienas, su juo galima maudytis po dušu, eiti į pirtis ar baseiną. Teipavimas gali būti taikomas esant nugaros, galvos skausmams, siekiant išvengti traumų sportuojant, laikysenos korekcijai. Teipuoti galima siekiant audinių aktyvacijos arba atpalaidavimo, fascijos ir raiščių korekcijos, kraujotakos ir limfotakos gerinimo, tinimo mažinimo.

Elektros stimuliacija

Elektrostimuliacija tai fizioterapijos procedūra, kurio metu elektros srovė naudojama įvairioms audinių gijimo funkcijoms atlikti. Elektrostimuliacijos metu yra veikiami raumenys, sąnariai bei minkštieji audiniai. Elektros srovės intensyvumas bei stiprumas parenkamas pagal problemą ir gydymo poreikį: skausmo mažinimas, raumens stimuliacija, atpalaidavimas ir kt. Procedūros metu elektros impulsų pagalba yra stimuliuojami nervai ir raumenys: jie sutraukiami ir atpalaiduojami. Taip pat ši procedūra gerina audinių mitybą, medžiagų apykaitą bei kraujotaką. Elektrostimuliacija naudinga ir siekiant raumenis parengti intensyvesniam fiziniam krūviui.

Individualaus mitybos plano sudarymas

Siekiant koreguoti kūno masę sudaromas individualios mitybos planas suaugusiems tik pagal moksliškai pagrįstas metodikas. Mitybos planai ar lieknėjimo programos sudaromos individualiai, pritaikant jas pagal kiekvieno asmens sveikatos būklę bei fizinį aktyvumą. Sudarius mitybos planą kartu su dietistu bus sekama, kad sveikos mitybos principų laikymasis taptų gyvenimo būdu. Sukurtų mitybos programų būtina laikytis nuolatos. Tik tokiu būdu gali būti pasiekiamas tikslas:  tvirtas ir sveikas kūnas. Šiam tikslui pasiekti reikia išmokti maitintis ir suvokti maistą taip, kad dieną pradėtume pilni jėgų, pasitikėjimo savimi ir nebijotume suvalgyti papildomo kąsnio, jeigu taip nutiktų. Sudarant mitybos planą pradedama nuo savaitės mitybos plano, kuris padeda suvokti, kaip turi atrodyti tinkami pusryčiai, pietūs bei vakarienė. Reguliariai konsultuojant klientus ir atsakant į rūpimus klausimus padedame suprasti kaip reikia maitintis kiekvieną dieną, kad skrandis jaustųsi sotus, o kūnas – laimingas ir gražus. Nuolat vartojant tinkamą maistą, įgyjamos žinios, kurios padeda atitolinti senatvę ir išvengti ligų. Ilgainiui išmokstama kaip savo organizmui suteikti sotumo jausmą ir pakankamą energijos kiekį, valgant 4 – 6 kartus per dieną, nedidelėmis porcijomis.

Paslaugos pavadinimasTrukmėKaina
Kineziterapeuto konsultacija/ kineziterapijos procedūraiki 30 min25
Pirminė kineziterapeuto konsultacijaiki 60 min55
Kineziterapeuto konsultacija/ kineziterapijos procedūraiki 60 min45
Kineziterapeuto konsultacija/ kineziterapijos procedūraiki 90 min60
Kineziterapijos procedūra papildomai taikant papildomus gydymo metodus pagal poreikį (manualinę terapiją, elektros stimuliaciją, teipavimą ir kt.)iki 30 min30
Kineziterapijos procedūra papildomai taikant papildomus gydymo metodus pagal poreikį (manualinę terapiją, elektros stimuliaciją, teipavimą ir kt.)iki 60 min50
Kineziterapijos procedūra papildomai taikant papildomus gydymo metodus pagal poreikį (manualinę terapiją, elektros stimuliaciją, teipavimą ir kt.)iki 90 min65
Teipavimas kineziterapijos procedūros/konsultacijos metu (priemonės įskaičiuotos į kainą)įeina į procedūros laiką1 eur/ 1 zona
Teipavimas (priemonės įskaičiuotos į kainą)10 – 15min10 eur/ 1 zona
Kineziterapija namuose Kauno miesteiki 60 min55
Kineziterapija namuose Kauno rajoneiki 60 min65
Nuotolinė kineziterapeuto konsultacija telefonu/zoom/skypeiki 60 min25
Priemoka prie paslaugos jei teikiama paciento namuose 5 km spinduliu 8
Priemoka prie paslaugos jei teikiama paciento namuose 10 km spinduliu 11
Priemoka prie paslaugos jei teikiama paciento namuose 15 km spinduliu 16
Priemoka prie paslaugos jei teikiama paciento namuose 20 km spinduliu 21
Priemoka prie paslaugos jei teikiama paciento namuose 25 km spinduliu 27
Priemoka prie paslaugos jei teikiama paciento namuose 30 km spinduliu 32
Priemoka prie paslaugos jei teikiama paciento namuose 35 km spinduliu 37
Asmeniniai elektrodai elektros stimuliacijai5

Paslaugą užsisakykite skambindami telefonu : +37060861453