Masažo kabineto darbo laikas

I 17:00 – 20:00 val.

V 17:00 – 20 val.

VI 9:00 – 16:00 val.

Gydomieji masažai

Šveičiamasis viso kūno masažas

Tai bendras kūno masažas, atliekamas naudojant šveičiamąjį kūno šveitimo gelį su cukraus kristalais, žolelių ekstraktais ir natūraliais eteriniais aliejais (Herbal body scrub). Efektyviai nuvalo, atgaivina, suaktyvina odos mikrocirkuliaciją, palieka odą švelnią ir lygią, pašalinant negyvas odos ląsteles ir nešvarumus. Oda tampa lygi ir švelni.

Gydomasis viso kūno masažas

Gydomasis viso kūno masažas atliekamas jungiant klasikinio masažo elementus su giliųjų raumenų manipuliacijomis, taikomas taškinis masažas, limfodrenažiniai, manualinės terapijos judesiai. Viso kūno masažas rekomenduojamas, net ir esant vienam, konkrečiam nusiskundimui. Nes tokiu būdu yra pasiekiama geriausių rezultatų – pacientas atsipalaiduoja ne tik fiziškai, mechaniškai, o tuo pat metu sumažinamas nervu sistemos dirglumas. Integruojant visus masažo judesius, masažų kurso metu, kiekvienas kartas gali būti skirtingas: aptarus pokyčius ir naujus lūkesčius, kas kart atliekama tuo metu tinkamiausią terapiją. Viso kūno gydomasis masažas sumažina raumenų įtampą, padeda atsipalaiduoti ir susigrąžinti minčių lengvumą. Šis masažas sumažina vaistų, ypač nuskausminančių poreikį. Gydomasis masažas taikomas esant: raumenų ir sąnarių sąstingiui, plokščiapėdystei, sergant stuburo ir sąnarių, širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo organų, virškinimo organų ligomis, centrinės ir periferinės nervų sistemos bei judamojo aparato ligomis, esant galvos skausmams, taip pat esant padidintam jautrumui, miego sutrikimams, esant stresui, sergant urologinėmis, ginekologinėmis ligomis, po operacijų, traumų, sporto medicinoje ir kt. o profilaktiškai rekomenduojamas sėdimą darbą dirbantiems žmonėms.

Klasikinis masažas

Viso kūno masažą patariama atlikti profilaktiškai, net ir nesiskundžiantiems skausmu, jis padės to išvengti, o šalia to stiprins stambiuosius raumenis ir stangrins odą, tuo pat metu pašalinamos suragėjusios odos ląstelės. Šis masažas gydo ir dailina kūną, padeda atsipalaiduoti  ir pamiršti stresą. Tai vienas populiariausių ir žinomiausių masažų.

Gilus nugaros masažas

Ypač rekomenduojamas žmonėms dirbantiems sėdimą darbą, patiriantiems nuolatinę nervinę įtampą, varginamiems stuburo pažeidimų. Šis masažas susideda iš giliųjų audinių masažavimo, sąnarių minkštinimo, raiščių ir sausgyslių stiprinimo, pagerinama kraujotaka sąnariuose. Atliekami pasyvūs judesiai, tempimo pratimai. Masažas pagerina nervinių impulsų sklidimą raumenyse ir raumenų funkcijose, daug greičiau išnyksta raumenų skausmingumas, pabrinkimai, sukietėjimai atsiradę dėl sėdimo darbo. Veikiamos kraujo ir limfos sistemos.

Kaklo – pečių juostos masažas

Šis masažas puikus susikaupusios raumenų įtampos šalinimas. Pečių juostos masažas taikomas gydyti osteochondrozę, druskų susikaupimą, pečių-kaklo skausmą. Gerinama kraujotaka, atpalaiduojami raumenys, nuraminama nervų sistema, pašalinamas nuovargis, padidėjęs jautrumas, stresas, nemiga. Atliekant pečių juostos masažą, mechanine jėga veikiami kaklas, trapecinis bei nugaros platusis raumenys. Atpalaiduojami įtempti kaklo ir pečių juostos raumenys, malšinami kaklo, galvos skausmai, galvos svaigimas, mažinamas padidėjęs jautrumas ir įtampą. Kadangi esama stambių kraujagyslių ir limfagyslių, aktyvinama kraujotaka, ir padedama rinktis limfai į limfinius mazgus.

Galvos – kaklo – dekoltė srities masažas

Galvos masažo metu atliekamas pečių juostos, krūtinės, kaklo ir galvos masažas (stimuliuojamos viršugalvio, pakaušio ir smilkinių sritys). Masažas yra atpalaiduojantis ir gydantis. Dėl raumenų įtampos, smegenys būna prasčiau aprūpinamos krauju, deguonimi ir maisto medžiagomis, ko rezultate jaučiamas galvos skausmas, nemalonūs pojūčiai, nuovargis.. Po šio masažo jaučiamas gilus atsipalaidavimas, pečių juostos ir kaklo judesių lengvumas, rimsta galvos skausmas, atsiranda minčių aiškumas. Pagerėja darbingumas, atmintis, kokybiškesnis tampa miegas. Reguliariai atliekant skatinamas plaukų augimas.

Ranku ir pėdu masažas

Rankoms yra reikalinga išskirtinė  priežiūra. Atliekant kasdien daugybę darbų, rankų oda labai greitai sensta. Masažas rankoms gali pasirūpinti ne tik estetine rankų išvaizda, bet ir fizine jų būkle. Masažo metu yra atpalaiduojami rankų raumenys, išjudinami sąnariai. Po masažo programos rankos mažiau tinsta, pagerėja kraujo ir limfos apytaka, jaučiamas mažesnis rankų nuovargis, tirpimas.

Pėdose yra daugybė taškų, kuriuos stimuliuojant skatinama skrandžio, smegenų, kepenų, kasos ir kitų organų veikla. Masažuojant šiuos taškus išnyksta skausmas, šalinama nemiga ir galvos skausmai. Taip pat masažas puiki priemonė nuolat dirbančioms, pavargusioms kojoms. Šalina skausmus, nuovargį, patinimus, stiprina raumenis ir raiščius, gerina lankstumą, padeda esant išsiplėtusioms venoms. Kojų masažas sustiprins Jūsų kaulus,  paskatins limfos tekėjimą, kraujo apytaką, pagerins savijautą ir suteiks daugiau energijos. Masažuojama ne tik pėda, čiurna, pirštai, bet ir blauzda iš abiejų pusių, naudojami pašildyti natūralūs aliejai.

Gydomieji masažaiTrukmėKaina
Šveičiamasis viso kūno masažas60 min65
Gydomasis viso kūno masažas (pagal paciento problemas)60 min55
Gydomasis viso kūno masažas (pagal paciento problemas)90 min70
Gilus klasikinis nugaros masažas30 min35
Masažas kaklo – pečių juostos30 min25
Galvos – kaklo – dekolte masažas30 min25
Rankų ir pėdų masažas30 min35

Atpalaiduojantys masažai

Galvos – kaklo – dekoltė srities masažas

Galvos masažo metu atliekamas pečių juostos, krūtinės, kaklo ir galvos masažas (stimuliuojamos viršugalvio, pakaušio ir smilkinių sritys). Masažas yra atpalaiduojantis ir gydantis. Dėl raumenų įtampos, smegenys būna prasčiau aprūpinamos krauju, deguonimi ir maisto medžiagomis, ko rezultate jaučiamas galvos skausmas, nemalonūs pojūčiai, nuovargis.. Po šio masažo jaučiamas gilus atsipalaidavimas, pečių juostos ir kaklo judesių lengvumas, rimsta galvos skausmas, atsiranda minčių aiškumas. Pagerėja darbingumas, atmintis, kokybiškesnis tampa miegas. Reguliariai atliekant skatinamas plaukų augimas.

Ranku ir pėdu masažas

Rankoms yra reikalinga išskirtinė  priežiūra. Atliekant kasdien daugybę darbų, rankų oda labai greitai sensta. Masažas rankoms gali pasirūpinti ne tik estetine rankų išvaizda, bet ir fizine jų būkle. Masažo metu yra atpalaiduojami rankų raumenys, išjudinami sąnariai. Po masažo programos rankos mažiau tinsta, pagerėja kraujo ir limfos apytaka, jaučiamas mažesnis rankų nuovargis, tirpimas. Pėdose yra daugybė taškų, kuriuos stimuliuojant skatinama skrandžio, smegenų, kepenų, kasos ir kitų organų veikla. Masažuojant šiuos taškus išnyksta skausmas, šalinama nemiga ir galvos skausmai. Taip pat masažas puiki priemonė nuolat dirbančioms, pavargusioms kojoms. Šalina skausmus, nuovargį, patinimus, stiprina raumenis ir raiščius, gerina lankstumą, padeda esant išsiplėtusioms venoms. Kojų masažas sustiprins Jūsų kaulus,  paskatins limfos tekėjimą, kraujo apytaką, pagerins savijautą ir suteiks daugiau energijos. Masažuojama ne tik pėda, čiurna, pirštai, bet ir blauzda iš abiejų pusių. Ypač rekomenduojama daug vaikštantiems, jaučiantiems kojų skausmus ir nuovargį žmonėms, kai kojos pavargusios ir ištinusios.

Aromaterapinis masažas

Masažo metu naudojami atpalaiduojantys, ramūs judesiai, suteikiama kvapų pripildyta oazė, teigiamas aromato poveikis. Eterinių aliejų nauda jaučiama psichinei ir emocinei būsenai. Siekiama stabilizuoti vidinę harmoniją. Eterinių aliejų dėka stimuliuojamas įvairių organizmo funkcijų darbas. Aliejų priešuždegiminės ir antiseptinės savybės saugo ir lepina odą. Oda pamaitinama, sudrėkinama, padeda išvengti pirmalaikio odos senėjimo. Tonizuojama. Organizmui suteikiama ramybė, atstatoma dvasinė pusiausvyra.

Viso kūno klasikinis masažas

Viso kūno masažą patariama atlikti profilaktiškai, net ir nesiskundžiantiems skausmu, jis padės to išvengti, o šalia to stiprins stambiuosius raumenis ir stangrins odą, tuo pat metu pašalinamos suragėjusios odos ląstelės. Šis masažas gydo ir dailina kūną, padeda atsipalaiduoti ir pamiršti stresą. Tai vienas populiariausių ir žinomiausių masažų. 

Klasikinis veido masažas

Klasikinis veido masažas – vienas iš efektyviausių, o kartu ir labai malonių būdų išlaikyti odą jaunatvišką ir dailią. Masažo metu atliekami glostymo, trynimo, maigymo judesiai, kurie aktyvina kraujo ir limfos mikro-cirkuliaciją, todėl iškart pagerėja odos aprūpinimas maisto medžiagomis bei šalinami toksinai besikaupiantys odoje. Masažo metu pašalinamos suragėjusios odos ląstelės ir  pagerėja veikliųjų medžiagų pasisavinimas odoje, todėl jau po pirmojo masažo seanso pastebėsite, kad oda tapo gaivesnė ir skaistesnė.

Klasikinis masažas tinka įvairiais amžiaus tarpsniais, nes ji veikia tiek prevenciškai (užkerta kelią odos senėjimui), tiek ir jau matomus odos senėjimo požymius (tokius kaip negyvybinga odos spalva, mimikos raukšlės, odos tonuso ar elastingumo sumažėjimas). Maža to, masažo metu veikiami ir poodiniai audiniai, nervai ir raumenys, taigi jaučiamas ne tik odos, bet ir bendras organizmo atsipalaidavimas, gerėja nuotaika ir savijauta.

Po masažo Jūsų oda ypač gerai pasisavina naudingąsias medžiagas, todėl bus naudojama kaukė, kurią mūsų kosmetologai parinks pagal Jūsų veido odos tipą ir poreikius. Procedūra tinka bet kokio amžiaus odai ir visiems odos tipams. Procedūra tinka bet kokio amžiaus moterims ir vyrams.

Atpalaiduojantys masažaiTrukmėKaina
Klasikinis veido masažas25 min25
Klasikinis veido masažas + kaukė45 min35
Aromaterapinis masažas60 min55
Aromaterapinis masažas90 min70
Klasikinis atpalaiduojantis viso kūno masažas60 min50
Klasikinis atpalaiduojantis viso kūno masažas90 min65
Klasikinis veido masažas45 min35

Masažai nėščiosioms

Masažas nėštukei

Dažniausiai nėščioms moterims būdinga įtampa, nerimas, kuris susijęs su hormonų kaita, taip pat nemiga, nesugebėjimas atsipalaiduoti. O sugebėjimas  susikoncentruoti, susikaupti, subalansuoti emocijas labai padės viso nėštumo, gimdymo ir pogimdyvinio laikotarpio metu. Atpalaiduojantis masažas nėščiosioms būtent tai ir suteikia. Pagrindinis nėštukių masažo tikslas yra atpalaidavimas, įtampos ir skausmo mažinimas. Naudojami lengvi ir švelnūs, neskausmingi judesiai. Masažas naudingas ne tik  būsimai mamytei, bet ir kūdikiui, kad jis augtų sveikas, stiprėtų ir būdamas harmonijoje ateitų į šį pasaulį. Odos stimuliavimo dėka, masažas atpalaiduojančiai veikia ir kūdikį. Kuo labiau motina nėštumo metu jaučiasi atsipalaidavusi, tuo lengvesnis bus jos nėštumas ir gimdymas. Masažas daromas kojoms, visai nugarai, pečių juostai, kaklui, veidui, galvai. Masažas atliekamas gulint ant šono. Saugiausias laikas atlikti masažų kursą- antrasis bei trečiasis trimestras. Ypač tinka dažnai tinstant kojoms, jaučiant nugaros, galvos skausmus, tirpstant rankoms ir kojoms.

Galvos – kaklo – dekoltė masažas

Galvos masažo metu atliekamas pečių juostos, krūtinės, kaklo ir galvos masažas (stimuliuojamos viršugalvio, pakaušio ir smilkinių sritys). Masažas yra atpalaiduojantis ir gydantis. Dėl raumenų įtampos, smegenys būna prasčiau aprūpinamos krauju, deguonimi ir maisto medžiagomis, ko rezultate jaučiamas galvos skausmas, nemalonūs pojūčiai, nuovargis.. Po šio masažo jaučiamas gilus atsipalaidavimas, pečių juostos ir kaklo judesių lengvumas, rimsta galvos skausmas, atsiranda minčių aiškumas. Pagerėja darbingumas, atmintis, kokybiškesnis tampa miegas. Reguliariai atliekant skatinamas plaukų augimas.

Rankų ir pėdų masažas

Rankoms yra reikalinga išskirtinė  priežiūra. Atliekant kasdien daugybę darbų, rankų oda labai greitai sensta. Masažas rankoms gali pasirūpinti ne tik estetine rankų išvaizda, bet ir fizine jų būkle. Masažo metu yra atpalaiduojami rankų raumenys, išjudinami sąnariai. Po masažo programos rankos mažiau tinsta, pagerėja kraujo ir limfos apytaka, jaučiamas mažesnis rankų nuovargis, tirpimas. Pėdose yra daugybė taškų, kuriuos stimuliuojant skatinama skrandžio, smegenų, kepenų, kasos ir kitų organų veikla. Masažuojant šiuos taškus išnyksta skausmas, šalinama nemiga ir galvos skausmai. Taip pat masažas puiki priemonė nuolat dirbančioms, pavargusioms kojoms. Šalina skausmus, nuovargį, patinimus, stiprina raumenis ir raiščius, gerina lankstumą, padeda esant išsiplėtusioms venoms. Kojų masažas sustiprins Jūsų kaulus,  paskatins limfos tekėjimą, kraujo apytaką, pagerins savijautą ir suteiks daugiau energijos. Masažuojama ne tik pėda, čiurna, pirštai, bet ir blauzda iš abiejų pusių. Ypač rekomenduojama daug vaikštantiems, jaučiantiems kojų skausmus ir nuovargį žmonėms, kai kojos pavargusios ir ištinusios.

Masažai nėščiosiomsTrukmėKaina
Klasikinis viso kūno masažas60 min55
Galvos – kaklo – dekolte masažas30 min25
Rankų ir pėdų masažas30 min35

Masažai figūros puoselėjimui

Skulptūrinis lipolitinis masažas

Anticeliulitinis masažas skirtas visoms, besirūpinančioms savo išvaizda ir gera savijauta. Celiulitas ar nesaikingai besikaupiantys riebalai, tai ne tik Jūsų išvaizda, kartu tai ir Jūsų sveikata, Savęs smerkimą ir kritiką  transformuokite į Meilę Sau! Geriausias tam būdas – realūs, praktiški veiksmai! Po šio masažo ženkliai mažėja celiulitas, kūno apimtys, pagerėja audinių būklė, pagreitėja medžiagų apykaita, sugrįžta pasitikėjimas savimi. Šis masažas skatina lipolizės procesus (riebalų skaidymą), tonizuoja giliuosius kūno raumenis, pasižymi detoksikuojančiu poveikiu. Lipolitinis masažas taip pat sutvirtina bei pakelia suglebusią odą ir tonizuoja raumenis, todėl tinka visiems, kurie nori numesti svorio, sustiprinti raumenis, pastangrinti odą. Efektyviam ir ilgalaikiam efektui pasiekti, rekomenduojame pasirinkti masažų kursą.

Anticeliulitinis masažas

Šio masažo metu suaktyvinama kraujotaka audiniuose. Gausiai srovenantis kraujas padeda pašalinti riebalus iš riebalinių ląstelių. Aktyvinama kraujotaka aprūpina audinius deguonimi bei maisto medžiagomis, pašalinamas anglies dvideginis, bei toksinai. Taip pat atliekami masažuojamieji veiksmai padeda transportuoti limfą, reguliuoja skysčių cirkuliaciją. Gydymo procesas vyksta veikiant kraujotakos, limfotakos sistemas bei po oda esantį jungiamąjį audinį, kuris dėl celiulito formavimosi susilpnėja. Todėl anticeliulitinis masažas nėra skausmingas. Procedūros metu netraumuojami celiulito pažeisti audiniai, o normalizuojamos jų funkcijos. Gydymo eigoje oda tampa lygesnė, stangresnė, mažėja kūno dalių apimtys. Anticeliulitinių masažų kursą patartina atlikti ne dažniau kaip kas antrą dieną.

Masažai figūros puoselėjimuiTrukmėKaina
Skulptūrinis lipolitinis masažas (viena zona pvz.: tik šlaunys)30 min45
Skulptūrinis lipolitinis masažas (daugiau zonų)60 min65
Anticeliulitinis masažas (viena zona pvz.: tik šlaunys)60 min50
Anticeliulitinis masažas (daugiau zonų pvz.: šlaunys, pilvas, šonkauliai, žastai)90 min70